همکار گرامی جناب آقای دکتر هژير سيكارودی

همکار گرامی جناب آقای دکتر هژير سيكارودی با نهایت تاسف و تاثر ضایعه درگذشت پدر محترمتان را به شما و خانواده گرامی تسلیت عرض می‌کنيم و برای آن مرحوم مغفرت و برای شما صبر مسئلت داريم.

انجمن علمی بیماریهای مغز و اعصاب ایران

همکار گرامی جناب آقای دکتر علی امينی هرندی

همکار گرامی جناب آقای دکتر علی امينی هرندی

با نهایت تاسف و تاثر ضایعه درگذشت مادر محترمتان را به شما و خانواده گرامی تسلیت عرض می‌کنم و برای آن مرحوم مغفرت و برای شما صبر مسئلت دارم. 

انجمن علمی بیماریهای مغز و اعصاب ايران

همكار ارجمند سرکار خانم دکتر بلادی مقدم

همكار ارجمند سرکار خانم دکتر بلادی مقدم درگذشت مادر بزرگوارتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده، برای شما صبر و شکیبایی و برای آن عزیز در گذشته غفران و رحمت واسعه الهی را خواستاريم.

انجمن علمي بيماريهاي مغز و اعصاب ايران

انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تأسف و تالم به اطلاع می رساند سرکار خانم دکتر افسون امامی عضو هیات علمی دانشگاه و فوق تخصص نفرولوژی دارفانی را وداع گفته و آسمانی شدند. 

مصیبت وارده را به خانواده آن مرحومه و به خصوص جناب دکتر علی امینی هرندی و همسر ایشان، تسلیت و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحومه غفران و رحمت الهی و برای خانواده محترم و بازماندگان آن عزیز سفر کرده صبر و شکیبایی مسئلت می نماییم.

انجمن علمی بیماری های مغز و اعصاب ایران

سرکار خانم دکتر نرگس کریمی

سرکار خانم دکتر نرگس کریمی، همكار ارجمند و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، خبر  درگذشت همسر گرامي تان  آقای دکتر مسعود کیقبادی عضو هیت علمی دانشکده پزشکی مازندران ، به علت ابتلا به کرونا ، تلخ و دردناك بود ، ضمن عرض تسلیت ، از درگاه خداوند متعال صبر برای شما و خانواده محترم ، و برای آن مرحوم رحمت و مغفرت الهی را خواستاریم.