انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تأسف و تالم به اطلاع می رساند سرکار خانم دکتر افسون امامی عضو هیات علمی دانشگاه و فوق تخصص نفرولوژی دارفانی را وداع گفته و آسمانی شدند. 

مصیبت وارده را به خانواده آن مرحومه و به خصوص جناب دکتر علی امینی هرندی و همسر ایشان، تسلیت و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحومه غفران و رحمت الهی و برای خانواده محترم و بازماندگان آن عزیز سفر کرده صبر و شکیبایی مسئلت می نماییم.

انجمن علمی بیماری های مغز و اعصاب ایران

سرکار خانم دکتر نرگس کریمی

سرکار خانم دکتر نرگس کریمی، همكار ارجمند و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، خبر  درگذشت همسر گرامي تان  آقای دکتر مسعود کیقبادی عضو هیت علمی دانشکده پزشکی مازندران ، به علت ابتلا به کرونا ، تلخ و دردناك بود ، ضمن عرض تسلیت ، از درگاه خداوند متعال صبر برای شما و خانواده محترم ، و برای آن مرحوم رحمت و مغفرت الهی را خواستاریم.

همكار عزيز جناب آقاي دكتر كيانوش قاسمی

يكسال از اندوهی جانسوز گذشت، دلهامان شكست و ياد فرزندي برومند كه در حادثه‌ي پردرد هوایی، از ميانمان رفت، هميشه با ماست. شكيبايي روزافزون برای شما و خانواده‌ي محترم را از خداوند مهربان خواستاريم.

انجمن علمی بیماری های مغز و اعصاب ایران

إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون

در گذشت جانگداز پزشک حاذق، مردمی و فداکار جناب آقای دکتر مهدی نوروزی سروستانی را به خانواده محترم ایشان، جامعه علمی کشور به ویژه متخصصین مغز و اعصاب سراسر کشور تسلیت عرض نموده، برای آن مرحوم، رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای بازماندگان ایشان صبر و شکیبایی را از درگاه ایزد منّان مسئلت داریم. 

انجمن علمی بیماریهای مغز و اعصاب ایران

إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون

در گذشت تاثر برانگیز پزشک حاذق، مردمی و استاد فقید جناب آقای دکتر عبدالرسول نایبی عضو هیئت مدیره انجمن نورولوژی شاخه آذربایجان شرقی را به خانواده محترم ایشان، جامعه علمی کشور به ویژه خانواده بزرگ نورولوژی تسلیت عرض نموده، برای آن مرحوم، رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای بازماندگان ایشان صبر و شکیبایی را از درگاه ایزد منّان مسئلت داریم.

انجمن متخصصین مغز و اعصاب ایران

  • 1
  • 2