مدیریت درد در بیماری های نورولوژی

انجمن نورولوژي ايران با همكاري شركت دارويي ريحانه برگزار مي نمايد

وبینار آموزشی با عنوان مديريت درد در بيماريهاي نورولوژي

لینک شرکت در برنامه

شایان ذکر است این برنامه دارای ۳ امتیاز  بازآموزی می‌باشد.

لینک جهت نصب نرم افزار و اخذ امتیاز بازآموزی

شما سروران بعد از پایان سخنرانی ۴۸ ساعت فرصت دارید تا از طریق لینک زیر جهت پاسخ به سوالات و اخذ امتیاز اقدام فرمایید.

زمان: پنجشنبه، ٢٠ خرداد ۱۴۰۰  ساعت: ۱۰:۰۰ الی ۱۳:۰۰

برگزاری هفدهمین کنگرۀ بین المللی صرع

هفدهمین کنگره بین المللی صرع در تاریخ های بیست و نهم بهمن الی یکم اسفند ماه سال جاری به ریاست جناب آقای دکتر حسین پاکدامن (ریاست محترم انجمن مغز و اعصاب) و دبیر علمی آقای دکتر سید نوید نقیبی (متخصص مغز و اعصاب و فلوشیپ صرع ) ، با همکاری انجمن مغز و اعصاب، انجمن صرع ایران و شاخه صرع ILAE در ایران به صورت مجازی برگزار شد.

 

کنگره فوق با هدف به روز نمودن و تبادل اطلاعات علمی با حضور 44 نفر از اساتید برجسته داخلی و 13 نفر از اساتید و محققین اپی لپسی در خارج از کشور برگزار شد.

پروفسور  Samden Lhatoo، پروفسور Mohamad Koubeissi ، پروفسور  Torbjörn Tomson، پروفسور  Iscia Lopes-Cendes، پروفسور Michael R. Sperling، پروفسور Bernard Schuknecht، پروفسور Yahya Aghakhani، پروفسورShahram Amina ، پروفسورEugen Trinka ، پروفسور   Samuel Wiebe، پروفسور   Guido Rubboli، پروفسور Terence O’Brien ، پروفسورNicola Specchio   اساتید برجسته جهانی در زمینه صرع از  کشورهای آمریکا، کانادا، سوئد، برزیل، سوئیس و .... در این کنگره همکاری داشتند.

در این کنگره همچنین از اساتید پیشکسوت جناب آقای دکتر پاکدامن، دکترغفارپور، دکترکلانی و دکتر اکبریان و نیز دبیر علمی شانزدهمین کنگره صزع ، جناب آقای دکترصفرپور تقدیر بعمل آمد.

این کنگره در شش پانل مجزا با عناوین "اپیدمیولوژی صرع، نوروفیزیولوژی بالینی در صرع، صرع در کودکان، ژنتیک در صرع، جراحی در صرع و صرع های مقاوم به درمان" برگزار شده و دارای امتیاز بازآموزی برای متخصصان و جراحان مغز و اعصاب، فوق تخصص های اعصاب کودکان و روانپزشکان، متخصصان کودکان، داخلی و پزشکان عمومی بود.

ین برنامه در فضای مجازی زوم و آپارات به صورت آنلاین برگزار شد که بیش از 600 نفر از متخصصین و اساتید شرکت داشتند. 

علاقمندان به استفاده از ویدئوهای سخنرانان می توانند از طریق لینک زیر از مباحث علمی برنامه استفاده نمایند.

لینک برنامه :

https://www.aparat.com/SamaWebinarlive

با سپاس